Λίστα προσφορών
23
23
23
315 977 €
(2 107 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
150 τ.μ.
Rua das Adálias, Guarulhos
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
150 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento amplo com 4 dormitórios com 4suítes, sala para 2 ambientes, cozinha, área de serviço, lavado e 3 vagas de garagem . Condomínio com Exce...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
20ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua das Adálias, Guarulhos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.