SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
71 603 €
(895 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
80 τ.μ.
Guarujá

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à venda na Praia do Tombo, em Guarujá/SP, com 2 dormitórios, sendo 1 suíte, sacadas nos dormitórios e na sala, além de 1 vaga de garagem. ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Guarujá
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Imóveis Guarujá