SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
242 222 €
(1 425 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
170 τ.μ.
Guarujá

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα170 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento para Venda no Condomínio Sorocotuba 3, localizado na cidade de Guarujá / SP,
Apartamento localizado no alto do morro do sorocotuba com 1...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Guarujá
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Viajar Guaruja