SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
65 578 €
(729 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
Guarujá

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com 02 dormitórios + dependência de empregada à venda - Enseada Próximo Brunella - Guarujá/SP
Apartamento localizado na praia da Enseada...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Guarujá
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Viajar Guaruja