SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
140 113 €
(1 629 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
86 τ.μ.
Rua Ana, Franco da Rocha

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Encante-se com este charmoso apartamento de 86 m², a apenas uma quadra da praia Martim de Sá, em Caraguatatuba/SP. Com três dormitórios, incluindo uma...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Ana, Franco da Rocha
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2