SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
110 908 €
(2 411 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
46 τ.μ.
RUA OGE FORTKAMP, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à venda na Trindade, com 1 dormitório, totalmente mobiliado e equipado, pronto para morar ou investir. Possui excelente posição solar e ót...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

RUA OGE FORTKAMP, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond