SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
375 788 €
(3 006 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
125 τ.μ.
RUA ANTONIO GOMES, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα125 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento de alto padrão, situado em andar alto, com 125 m² privativos, localizado no bairro Estreito, em Florianópolis. Posicionado sobre o MAC Sho...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

RUA ANTONIO GOMES, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista