SUPA24
101 418 €
(1 719 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
59 τ.μ.
Rua Procópio Manoel Pires, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com 59 m² privativos, localizado no bairro Trindade, em Florianópolis.

O imóvel é semi mobiliado com móveis planejados, possui sala de es...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Procópio Manoel Pires, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista