SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
61 503 €
(1 042 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
59 τ.μ.
Rua Doutor Abel Capela, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento 2 quartos em Coqueiros, Florianópolis com 59m² de área privativa e vista da montanha. O imóvel possui 2 dormitórios, 1 banheiro, 1 vaga de...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Doutor Abel Capela, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond