SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
286 925 €
(2 277 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
126 τ.μ.
Rua Bocaiúva, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com 126m² de área privativa, localizado na Rua Bocaiúva, em região nobre do Centro de Florianópolis, nas proximidades do Colégio Catarinen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Bocaiúva, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista