SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
240 956 €
(2 059 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
117 τ.μ.
Rua das Dunas, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

️ Apartamento Duplex à Venda na Praia dos Ingleses

Um imóvel moderno, diferenciado e tecnológico, perfeito para quem deseja viver com o conforto de u...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΈξυπνες συσκευέςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rua das Dunas, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2