SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
111 044 €
(811 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
137 τ.μ.
Rua Conselheiro Mafra, Florianópolis

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sala comercial com 137,24 metros privativos, bem iluminada, vista livre, com ar Split, copa e banheiro. *  - 2 Banheiros; * - Copa; * - Sem vaga de ga...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Conselheiro Mafra, Florianópolis
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Predimed Brasil