SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
700 634 €
(308 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
2.272 τ.μ.
Curvelo

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα2.272 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prédio Comercial Estratégico em Curvelo - MGOportunidade Única de Investimento no Coração de Minas GeraisApresentamos um imóvel corporativo excepciona...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Curvelo
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Mundo Maior Imóveis