SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
176 919 €
(2 211 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
80 τ.μ.
Rua Amazonas, Curitiba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Amazonas, Curitiba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis