SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
129 689 €
(1 853 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
70 τ.μ.
Rua Francisco Ader, Curitiba

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oferece um apartamento de 70 m² com três quartos, sendo um deles suíte, além de vaga de garagem. O empreendimento é uma obra nova com arquitetura mode...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Francisco Ader, Curitiba
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis