SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
41 950 €
(839 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
Avenida Eldorado, Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente Apartamento de 02 dormitórios com moveis planejados , sala com dois ambientes, cozinha com planejados, sala de jantar, 1 banheiro e 01 vaga ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Eldorado, Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

CRISTIANE NUNES VALOSIO