SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
43 084 €
(862 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
Rua Maceió, Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento com 2 dormitórios, sala, cozinha, banheiro com box, sacada, tela de proteção em todas as janelas e 1 vaga de garagem. Localização privileg...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Maceió, Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários