SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
43 240 €
(882 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
49 τ.μ.
Rua Horácio de Mello, Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ótimo apartamento com 02 dormitórios , sala, cozinha com móveis e balcões inclusos, 01 banheiro , área de serviço, 01 vaga de garagem e varanda gourm...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Horácio de Mello, Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários