SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
41 510 €
(847 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
49 τ.μ.
Rua dos Coqueirais, Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα49 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento localizado no primeiro andar, com dois quartos, sala com sacada, cozinha funcional, banheiro social, espaço reservado para lavanderia, uma...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Coqueirais, Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários