SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
40 997 €
(872 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
47 τ.μ.
Estrada do Morro Grande, Cotia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento (térreo) 02 dormitórios, banheiro, cozinha, sala com sacada, área de serviço, churrasqueira e 01 vaga de garagem. Com portaria 24 horas, p...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada do Morro Grande, Cotia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários