SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
170 703 €
(1 219 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
140 τ.μ.
Rua Jasmim, Campinas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα140 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Para obter o endereço correto, entre em contato conosco.

Excelente cobertura à venda. Com 140 m² totais, este imóvel se destaca pelo projeto bem dist...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΜετά την ανακατασκευήΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Jasmim, Campinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis