SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
51 096 €
(465 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
110 τ.μ.
Rua Luis Octávio, Campinas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento à venda no Botafogo - Campinas

Excelente apartamento com 110 m² de área útil!

Oportunidade imperdível: valor abaixo de mercado, ideal pa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Luis Octávio, Campinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis