Λίστα προσφορών
30
30
30
110 993 €
(1 321 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
84 τ.μ.
Avenida Rotary, Campinas
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
84 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Ótimo apartamento a venda, em frente o shopping Iguatemi.
Apartamento com 84m², com 3 quartos, sendo 1 suíte, cozinha, área de serviço, ampla sala de...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
21ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida Rotary, Campinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.