SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
123 127 €
(2 736 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
45 τ.μ.
6a Avenida, Camboriú

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Perfeito para quem busca conforto, praticidade e uma excelente localização.
Com ambientes bem distribuídos, o imóvel conta com ótima iluminação natur...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

6a Avenida, Camboriú
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2