SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
597 946 €
(6 873 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
87 τ.μ.
6a Avenida, Camboriú

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα87 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento Frente Mar Mobiliado no Residencial de Galles – Balneário Camboriú
Desperte todos os dias com uma vista deslumbrante da orla e viva com o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

6a Avenida, Camboriú
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis