SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
778 455 €
(3 972 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
196 τ.μ.
6a Avenida, Camboriú

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα196 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

APARTAMENTO BEIRA-MAR EM BALNEÁRIO CAMBORIÚ
 
Espetacular apartamento beira-mar, com 195,70m² privativos, oferecendo conforto, sofisticação e uma vist...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

6a Avenida, Camboriú
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária