Λίστα προσφορών
30
30
30
486 867 €
(4 593 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
106 τ.μ.
Alameda das Conchas, Bertioga
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
106 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios e linda vista para área verde - Módulo 6 - Riviera de São Lourenço.
Detalhes do imóvel:
-106 m² área ú...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Επιπλωμένο
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
10ημέρες
Ενημερώθηκε:
2ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Alameda das Conchas, Bertioga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.