SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
292 401 €
(2 658 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
110 τ.μ.
Barueri

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Conheça este incrível apartamento à venda no bairro Green Valley Alphaville Empresarial em Barueri-SP. Com 3 dormitórios, sendo 2 suítes, 3 banheiros ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Barueri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

Sunrise Alpha Negócios Imobiliários