SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
149 557 €
(2 167 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
69 τ.μ.
Barueri

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento á Venda! 69,37 2 ou 3 Dormitórios, 1 Suíte, 2 WC, 2 Vagas. cg7imoveis cg7imoveisalphaville

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Barueri
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

CG7 Imoveis Gestão