Λίστα προσφορών
17
17
17
441 049 €
(1 470 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
300 τ.μ.
Barra Velha
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
300 τ.μ.
μπάνια
2+
Apartamento alto padrão frente mar
Com 160m²
3 suítes
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
14ημέρες
Ενημερώθηκε:
7ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Barra Velha
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Imobiliária Manacá venda e locação de Imóveis Barra Velha SC