Λίστα προσφορών
17
17
17
476 614 €
(3 875 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
123 τ.μ.
Balneário Piçarras
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
123 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Lugar de tranquilidade para sua moradia, veraneio ou para investimento. Aproveite!
Balneário Piçarras
AL MARE BEACH FRONT
Vista Frente Mar - Aparta...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Θέα
Συσκευές κουζίνας
Ξύλινο πάτωμα
Επιπλωμένο
Ασφάλεια
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
11ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Balneário Piçarras
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Εμφάνιση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή