SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 294 467 €
(7 152 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
181 τ.μ.
Avenida Atlântica

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα181 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento mobiliado e decorado à venda no Edifício Zenith em Balneário Camboriú
Apresentamos este sofisticado apartamento de alto padrão, ideal para...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΘέαΠεζοδρόμιοΤζάκιΘερμοσίφωναςΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Atlântica
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis