Λίστα προσφορών
17
17
17
136 000 €
(1 700 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
80 τ.μ.
Антон Страшимиров, Варна
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
80 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Само от Адрес! ЕКСКЛУЗИВНО! Огледи с ключ! Отличен, панорамен двустаен апартамент. Нова луксозно изпълнена сграда. Етаж шести с невероятна панорама...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
4ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Антон Страшимиров, Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.