SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
95 000 €
(1 377 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
69 τ.μ.
Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Двустаен апартамент с отлични параметри. Състои се от: просторна дневна с кухненски бокс, спалня, килер, коридор, баня с тоалет и тераса с излаз от дв...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС