SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
225 000 €
(1 471 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
153 τ.μ.
Боровец, Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα153 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Луксозно завършен тристаен апартамент в квартал Галата с великолепна гледка към град Варна, морето и нос Калиакра. Жилище разположено на последен етаж...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Боровец, Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС