SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
160 000 €
(2 623 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
61 τ.μ.
68-ма, Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Едностаен напълно обзаведен апартамент с възможност за преграждане. Имотът е южен, разположен на втори жилищен етаж в сграда с асансьор. Апартаментът ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

68-ма, Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС