SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 000 €
(1 929 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
98 τ.μ.
Радецки, Варна

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα98 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ID: 136752. Представяме на вашето внимание пълноценен тристаен апартамент в новострояща се сграда с чудесна локация. ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА! ЛОКАЦИЯ- в б...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Радецки, Варна
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА