SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
83 500 €
(1 160 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
72 τ.μ.
Тънково

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
Exclusive two-room apartment just a few meters from the sea in Sunny Beach - a combination of comfort, spaciousness and a perfe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Тънково
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.