SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
68 250 €
(1 019 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
Тънково

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Description of object:
This 3-room apartment in the Sunny Day 6 complex features a practical and compact layout with a clear structure. It is especial...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

Тънково
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.