SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
356 400 €
(3 331 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
107 τ.μ.
Созопол

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα107 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме за продажба обзаведен тристаен апартамент, част от атрактивен комплекс на първа линия, на метри от ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Созопол
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛУКСИММО - БУРГАС