Λίστα προσφορών
17
17
17
940 000 €
(4 974 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
189 τ.μ.
Антон П. Чехов, София
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
189 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Unique Estates представя елегантен четиристаен апартамент за продажба, разположен в сърцето на кв. Изток район, утвърден като символ на престиж, с...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
3ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Антон П. Чехов, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.