SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
345 000 €
(2 695 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
128 τ.μ.
София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα128 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Продава се тристаен апартамент в кв. Полигона, югоизточен, светъл, с две самостоятелни спални, голямо входно антре, просторна всекидневна с кухненски ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ