SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
275 000 €
(2 989 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
92 τ.μ.
Папрат, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ЕРА Голд има удоволствието да Ви представя просторен двустаен апартамент със зелени гледки в нова бутикова сграда пред АКТ 16 с отлична локация в поли...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Папрат, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ГОЛД ЕСТЕЙТ ЕООД