SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
378 000 €
(2 800 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
135 τ.μ.
Горица, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Имаме удоволствието да представим изключителен тристаен апартамент в комплекс Детелина' модерен жилищен комп...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Горица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ЛУКСИММО