SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
429 000 €
(3 900 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
110 τ.μ.
Аксаков, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα110 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Тристаен апартамент в тухлена сграда на ул. Аксаков, в близост до ул. Цар Шишман. Разпределение: спалня, дневна с преход към втора спалня, кухня с ба...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Аксаков, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ДИКСИО ЕООД