SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
207 854 €
(2 018 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
103 τ.μ.
Бързарица, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Тристаен апартамент със северозападно изложение и с чиста площ 84,94 кв.м. Състои се от хол, трапезария и кухня - 24,10 кв.м., две спални съответно ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Бързарица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕКА