SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
177 660 €
(2 090 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
85 τ.μ.
Бързарица, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα85 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 72,15 кв.м. Състои се от дневна с кухня и трапезария- 20,30 кв.м., две спални съотве...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Бързарица, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕКА