SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
93 972 €
(2 136 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
44 τ.μ.
Никола Станчев, София

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα44 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Едностаен апартамент - коридор, дневна с кухненски бокс, баня и 11,58 кв.м.озеленено дворче, Подземни паркоместа - 25 000 , подземни гаражи - 30 000 ....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕКА