SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
169 900 €
(3 398 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
50 τ.μ.
Никола Станчев, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ние от Имотен Център Ви представяме напълно обзаведен двустаен апартамент в Малинова Долина! АКТ 16! ИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ДО НСА И СТУДЕНТСКИ ГРАД! - ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Никола Станчев, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021