SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
335 000 €
(4 527 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
Урвич, София

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Агенция 'Имотен център' има удоволствието да ви представи прекрасен апартамент на отлична локация в близост до метростанция, редица спирки на градски ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Урвич, София
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021